HAES - školící středisko SQL HAES adresa
 
Datum poslední aktualizace: 4. května 2012
Počet přístupů: 32005

Tradice

Školení Delphi jsme zahájili v květnu 1995, tedy půl roku poté, co se na trhu objevila první verze Delphi.

Zde můžete nalézt seznam firem, jejichž pracovníci zde byli nejčastěji.

Není proto divu, že z tohoto kolektivu vývojářů v průběhu času vznikla určitá komunita (viz Semináře), která představuje nezanedbatelnou část vývojářů v České republice a na Slovensku.

Tradice školících aktivit v Lázních Bělohradě nepředstavuje přitom pouze standardní cyklus kurzů. Konzultace a školení provádíme na přání zákazníka přímo v jeho sídle a podle osnov, které nejlépe odpovídají jeho potřebám. Této možnosti využívají především větší firmy.

V posledním čase se stále častěji objevují požadavky firem na přímou pomoc při vývoji software. Motivem je především snaha urychlit vývoj nových systémů a postavit tyto systémy na pevných základech. Velice si ceníme toho, že se na nás firmy s takovými požadavky obracejí a rádi jim pomůžeme.

Našich zkušeností a schopnosti problém srozumitelně vysvětlit ráda využila i firma Borland resp. Inprise při prezentacích Delphi na Invexu a při jiných příležitostech.

Nezávislost

Zakládáme si na tom, že nejsme na nikom závislí. Náš zájem poskytnout co nejúplnější informaci o produktu se nestřetává s jinými obchodními zájmy firmy.

Zejména na systémově orientovaných kurzech (Win32 API, Internet) si ukážeme, že ne všechno, co nabízí Delphi, je to pravé ořechové. Budou vám nabídnuty alternativní technologie a postupy.