HAES - školící středisko SQL HAES adresa
 
Datum poslední aktualizace: 4. května 2012
Počet přístupů: 32003

Organizační zázemí

Za ta léta se nám podařilo vybudovat v Lázních Bělohradě dokonalé zázemí, které napomáhá zvyšovat kvalitu a intenzitu kurzů a současně přispívá ke spokojenosti účastníků. Organizace kurzů (ubytování, stravování, volný čas) je koncipována tak, abychom se mohli vývojářským otázkám věnovat nejen na učebně, ale často do pozdních večerních hodin i mimo učebnu. Účastníci tak přijíždějí, aby se něco dozvěděli, ale současně aby s lektorem probrali své problémy ve fóru ostatních zúčastněných.

Kurzy probíhají v kvalitně vybavené učebně v areálu bělohradského zámku, přestávky trávíme v zámeckém parku.

Ubytování je zajištěno především ve velmi kvalitním penzionu Sarmo (podkrovní místnosti, špičkové zařízení, kuchyňka, satelitní televize) nebo v dalších ubytovacích zařízeních. V roce 2000 jsme plně zprovoznili vlastní ubytovací kapacity na provozovně HAES (vším potřebným vybavená chaloupka v idylickém prostředí Dolního Javoří, balzám na duši).

V Lázních Bělohradě je postaráno i o volný čas účastníků. V areálu zámku je k dispozici sauna, perličkové koupele, masáže. Některé firmy si s sebou přivážejí horská kola, jiní tenisové rakety. V okolí je řada příležitostí k zajímavým procházkám nebo výletům.